UDSTILLING, Louis XV-stil, 20. århundrede.

101788. UDSTILLING, Louis XV-stil, 20. århundrede.

Længde 121, bredde 43, højde 112 cm.

Slitage og ridser, dekorative skader, boret plade til el.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.261