SMYKKER, sølv, 7 dele. Brocher, manchetknapper, halskæder og øreringe.
10159. SMYKKER, sølv, 7 dele. Brocher, manchetknapper, halskæder og øreringe.
Et par manchetknapper, CGG og utydelig signatur, 1971, Sverige. Et par øreringe, stemplet 925s Danmark. Halskæde med røgsten. 4 brocher inklusive Vicson og sommerfugl med emalje, Sigma.
Brugsslitage. Øreringe med buet stang. Røget sten med mindre Kantstødt.