SMYKKER, sølv, 7 dele. Brocher, manchetknapper, halskæder og øreringe.

10159. SMYKKER, sølv, 7 dele. Brocher, manchetknapper, halskæder og øreringe.

Et par manchetknapper, CGG og utydelig signatur, 1971, Sverige. Et par øreringe, stemplet 925s Danmark. Halskæde med røgsten. 4 brocher inklusive Vicson og sommerfugl med emalje, Sigma.

Brugsslitage. Øreringe med buet stang. Røget sten med mindre Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.631