KLADEBORD, et par, engelsk stil, 20. århundrede.

101403. KLADEBORD, et par, engelsk stil, 20. århundrede.

Egetræ. Længde 63, bredde 31, højde 56 cm, samlet bredde 103 cm hver.

Slitage, mindre ridser, pletter, stødskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 966