Sæt DIVERSE, herunder knive og samisk kunsthåndværk, 20. århundrede.

101385. Sæt DIVERSE, herunder knive og samisk kunsthåndværk, 20. århundrede.

Bestående af blandt andet en kniv, Karesuando salg, taske, bånd mm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.987