SKÅL, glas, Ulrika Hydman Wallien, Kosta Boda.

101279. SKÅL, glas, Ulrika Hydman Wallien, Kosta Boda.

Signeret, hvid med sort dekoration.
Diameter 22,5 cm, højde ca 16 cm.

Fremstår med mindre brugsspor, enkelte ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.217