BORDLAMPE, mærke mærket FLB 6507, 1980'erne.

101274. BORDLAMPE, mærke mærket FLB 6507, 1980'erne.

Drejelig arm. Hvid skærm og fod.
Højde ca 58 cm.

Brugsslitage, skærm med mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 58 cm.

Antal besøg: 2.189