GULD MØNT, 2 stk, 20 Francs, Schweiz, 1935 og 1949.

101065. GULD MØNT, 2 stk, 20 Francs, Schweiz, 1935 og 1949.

Diameter ca 2 cm. Samlet vægt ca. 12,7 g.

Mindre slitage, ubetydelige ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.452