KISTA, 1800-tallet, Folklore.

KISTA, 1800-tallet, Folklore.
10098. KISTA, 1800-tallet, Folklore.

Delvist malet. Mærket 1881, Længde 91. Bredde 47. Højde 53 cm.

Slitage, nøgle mangler, lås løs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 904