THORVALD RASMUSSEN. Akvarel.

THORVALD RASMUSSEN. Akvarel.
1007810. THORVALD RASMUSSEN. Akvarel.

God påske. Signeret og dateret 1904.

Mindre fugtskader og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre fugtskader og pletter.

Antal besøg: 2.235