INDUSTRIELAMPER, 2 stk, Jac Jacobsen AB, heraf en Luxo 1001.

100508. INDUSTRIELAMPER, 2 stk, Jac Jacobsen AB, heraf en Luxo 1001.

Sammenfoldelig. En af lamperne med etiket.

Slitage, malerpletter, et af lygterne mangler tænd/sluk knap.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.823