KØKKENSKAB, indonesisk, 20. århundrede.

10033. KØKKENSKAB, indonesisk, 20. århundrede.

Længde 126 Bredde 62 Højde 165 cm.

Mølleslitage, beskadiget bagben, tør revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.349