SVEN ERIXSON. farvelitografier, 2 stk, sign.

10020. SVEN ERIXSON. farvelitografier, 2 stk, sign.

Sydstatsbryllup og Manden med barnet. Hver 27x37 cm..

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.344