105. LARS JONSSON. ”Traut”.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

LARS JONSSON. ”Traut”.
105. 3476233. LARS JONSSON. ”Traut”.

Kuvaus

Akvarelli paperille, 52 x 74 cm. Signerad Lars Jonsson, päivätty 5.5 97. Omistettu: ”Ystäville Olle ja Agneta”.

NÄYTTELYT:
”Lars Jonsson & Bruno Liljefors”, Örebron linna 1997.

Kuntoraportti

Ei tutkittu kehyksen ulkopuolella. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä osoitteeseen johanna.malm@auktionsverket.se.

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Taiteilija/muotoilija

Lars Jonsson (Syntynyt 1952)

Vasarahuutokauppa

Modern & Contemporary Spring 2024

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Vasarahuutokauppa

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

NÄYTTELYT:

Kuntoraportti

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Taiteilija/muotoilija

Lars Jonsson (Syntynyt 1952)

Vasarahuutokauppa

Lisätiedot

Luettelonro
105
Esineen katselukerrat: 2 111