Akvarelli paperille, 52 x 74 cm. Signerad Lars Jonsson, päivätty 5.5 97. Omistettu: ”Ystäville Olle ja Agneta”.
NÄYTTELYT:
”Lars Jonsson & Bruno Liljefors”, Örebron linna 1997.
Ei tutkittu kehyksen ulkopuolella. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä osoitteeseen johanna.malm@auktionsverket.se.