Kukkaaiheilla maalattu polychrome, monogrammi, päivätty 1866. Sisällä kaksi lokeroa. Pituus 90 cm. Leveys 60 cm. Korkeus 48 cm.
Kulumista ja värin menetystä.
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!