TOR HÖRLIN. LITOGRAFIA, SIRKUSAKROBAATIT.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

4474594. TOR HÖRLIN. LITOGRAFIA, SIRKUSAKROBAATIT.

Kuvaus

Numeroitu 215/260.
Signerad ”Tor Hörlin -50".
Terän mitat: 54x68cm.
Rungon mitat: 58,5x72,5cm.

Kuntoraportti

Kehyksen kuluminen. Lasi rikkoutui. Ei tutkittu kehyksen ulkopuolella.

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Numeroitu 215/260.
Signerad ”Tor Hörlin -50".
Terän mitat: 54x68cm.
Rungon mitat: 58,5x72,5cm.

Kuntoraportti

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 214