KNUT GRANE. LITOGRAFIOITA. KAKSI OSAA.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

4458841. KNUT GRANE. LITOGRAFIOITA. KAKSI OSAA.

Kuvaus

Signerad ”Grane”.
Päivämäärät '61 ja -76.
Numeroitu 7/95 ja 27/75.
Kuvan mitat: 27x35cm, 11x11cm.
Kehyksen mitat: 46x52,5cm, 26x24,5cm.

Kuntoraportti

Ei tutkittu kehyksen ulkopuolella. Vähemmän kehyksen kulumista.

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Taiteilija/muotoilija

Knut Grane (1926–2016)

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Signerad ”Grane”.
Päivämäärät '61 ja -76.
Numeroitu 7/95 ja 27/75.

Kuntoraportti

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Taiteilija/muotoilija

Knut Grane (1926–2016)

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 245