DEREK MYNOTT. KAKSI RAJOITETUN ERÄN LITOGRAFIAA.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

4454857. DEREK MYNOTT. KAKSI RAJOITETUN ERÄN LITOGRAFIAA.

Kuvaus

Derek Mynott (1926-1994), 2 st, signerade limited edition, London and Paris, kehyskoko 74 x 58cm.

Kuntoraportti

Ei huomatuksia.

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Nimi, kuvaus ja kuntoraportti ovat konekäännöksiä. Auctionet.com -sivusto ei vastaa mahdollisista väärin tehdyistä käännöksistä. Näytä alkuperäistekstit kielellä englanti.

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Ei huomatuksia.

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 121