RAJOITETTU ERÄ LITOGRAFIA AROISTA.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

4415802. RAJOITETTU ERÄ LITOGRAFIA AROISTA.

Kuvaus

Kehystetty, handsigneerattu ja numrerad litografi av sinisiä ja kultaisia ara, limited edition 132/400, kehystetty 86 x 68cm.

Kuntoraportti

Ei huomatuksia.

Nimi, kuvaus ja kuntoraportti ovat konekäännöksiä. Auctionet.com -sivusto ei vastaa mahdollisista väärin tehdyistä käännöksistä. Näytä alkuperäistekstit kielellä englanti.

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Ei huomatuksia.

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 112