RAJOITETTU PAINOS LITOGRAFIA.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

RAJOITETTU PAINOS LITOGRAFIA.
4394627. RAJOITETTU PAINOS LITOGRAFIA.

Kuvaus

Lyijykynä, signerad limited edition litografia 64/100, signeerattu Obican, kehyskoko 52cm x 74cm.

Kuntoraportti

Ei huomatuksia.

Nimi, kuvaus ja kuntoraportti ovat konekäännöksiä. Auctionet.com -sivusto ei vastaa mahdollisista väärin tehdyistä käännöksistä. Näytä alkuperäistekstit kielellä englanti.

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Ei huomatuksia.

Lisätiedot

Osoite

2 Baron Court
Chandlers Way
Southend on Sea
SS2 5SE
Yhdistynyt kuningaskunta

Sijainti
Paintings 5
Esineen katselukerrat: 169