ACKE OLDENBURG. ”K: n muotokuva”.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

4389445. ACKE OLDENBURG. ”K: n muotokuva”.

Kuvaus

Sekatekniikka paperille, 55 x 69 cm, inklusive kehys 73 x 88 cm. Signerad Acke Oldenburg och daterad 1973, med dedikation Till Tessie 1973 a tergo.

ALKUPERÄ:
Taiteilijan omaisuudesta.

Kuntoraportti

Ei tutkittu kehyksen ulkopuolella.

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Teema

Acke Oldenburg

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

ALKUPERÄ:
Taiteilijan omaisuudesta.

Kuntoraportti

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Teema

Acke Oldenburg

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 329