GUNNAR BRUSEWITZ. Gunnar Brusewitzin ”Metsästys”.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

4378143. GUNNAR BRUSEWITZ. Gunnar Brusewitzin ”Metsästys”.

Kuvaus

Akvarell och sekatekniikka paperille, 5 kpl, koko vaihtelee 15 x 23 cm - 9 x7 cm. Rungon mitat 50 x 66 cm. Signerad Brusewitz.

Kuvitusmalli Gunnar Brusewitzin (1967) ”Metsästykseen”, s.la. ”Orrjakt” sivu 192.

Kuntoraportti

Ei tutkittu kehyksen ulkopuolella.

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Taiteilija/muotoilija

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Teema

Gunnar Brusewitz - Hunting, City, Nature

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Taiteilija/muotoilija

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Teema

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 376