GUNNAR BRUSEWITZ. Gunnar Brusewitzin ”Metsästys”.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

4378124. GUNNAR BRUSEWITZ. Gunnar Brusewitzin ”Metsästys”.

Kuvaus

Akvarelli paperille, kehystetty 3 kpl, 14 x 22 cm enintään 13 x 42 cm. Rungon mitat 50 x 65 cm. Signerad Brusewitz.

Mallikuvitukset Gunnar Brusewitzin (1967) ”Metsästykseen”, s. 184 (yksityiskohta laatikosta, jossa on susia) ja sivu 151 (yksityiskohta pyörän lukituslaatikosta, joka on tehty Baijerin vaaliruhtinalle noin vuonna 1620).

Kuntoraportti

Ei tutkittu kehyksen ulkopuolella.

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Taiteilija/muotoilija

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Teema

Gunnar Brusewitz - Hunting, City, Nature

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Taiteilija/muotoilija

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Teema

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 326