GUNNAR BRUSEWITZ. Gunnar Brusewitzin ”Metsästys”.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

4378021. GUNNAR BRUSEWITZ. Gunnar Brusewitzin ”Metsästys”.

Kuvaus

4 kpl rinnakehystettyjä akvarelleja, erikokoisia 30 x 18 cm - 7 x 15 cm. Rungon mitat 57 x 67 cm. Signerad G. Brusewitz ja päivätty -65.

Mallikuvitus Gunnar Brusewitzin (1967) ”Metsästykseen”, b.la. ”Ludvig XIII”, sivu 52.

Kuntoraportti

Ei tutkittu kehyksen ulkopuolella.

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Taiteilija/muotoilija

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Teema

Gunnar Brusewitz - Hunting, City, Nature

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Taiteilija/muotoilija

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Teema

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 333