JAKKARA, industriell modell, 1900-tal.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

4343453. JAKKARA, industriell modell, 1900-tal.

Kuvaus

Proveniens Södra Älvsborgs Lasarett 1930-luvulta, korkeus 68 cm.

Kuntoraportti

Ikäkuluminen.

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Ikäkuluminen.

Lisätiedot

Huutokauppa
Varberg Auktionskammare
Esineen katselukerrat: 308