CURT HILLFON. SOMMITTELU, LITOGRAFIA.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

4299481. CURT HILLFON. SOMMITTELU, LITOGRAFIA.

Kuvaus

Signerad ”C Hillfon 78".
Numeroitu 18/100.
Kuvan mitat: 96,5x60cm.
Kehyksen mitat: 102x64,5cm.

Kuntoraportti

Kehyksen kuluminen. Ei tutkittu kehyksen ulkopuolella.

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Taiteilija/muotoilija

Curt Hillfon (1943–2018)

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Signerad ”C Hillfon 78".
Numeroitu 18/100.
Kuvan mitat: 96,5x60cm.
Kehyksen mitat: 102x64,5cm.

Kuntoraportti

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Taiteilija/muotoilija

Curt Hillfon (1943–2018)

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 177