Erä TAIDETA, 10 osaa, enimmäkseen litografioita, 1900-luku.
Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?
417725. Erä TAIDETA, 10 osaa, enimmäkseen litografioita, 1900-luku.
Kuvat
Kuvaus
Litografia, Acke Oldenburg akvarelli, Nils Fredricson litografia, Felix Hatz kaiverrus, Eva Stockhaus puupiirros, Carl Herman Wetterwik värilitografia, Walter Huber Color litografia, Olle Zetterqvist värilitografia, Uno Wallman värilitografia, Jurgen Von Konow värilitografia, Olle Svanlund.
Kuntoraportti
Pientä kulumaa, Wallman lasissa halkeama. Nils Fredriksson kellastuneella lehdellä.
Kuvaus
Kuntoraportti