EDVARD ANDERSSON. ”Sirkus”.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

EDVARD ANDERSSON. ”Sirkus”.
4140506. EDVARD ANDERSSON. ”Sirkus”.

Kuvaus

Öljy kankaalle monterad på pannå, 69,5 x 100 cm, inklusive kehys 77 x 108 cm. Signerad Edvard Andersson, daterad a tergo 1951.

ALKUPERÄ:
Taiteilijan omaisuudesta.

ALKUPERÄ:
Taiteilijan omaisuudesta.

Kuntoraportti

Pinta-lika.

Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä osoitteeseen jonas.malmberg@auktionsverket.com.

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Teema

Edvard Andersson - a modern colour explosion: Part III

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

ALKUPERÄ:
Taiteilijan omaisuudesta.

ALKUPERÄ:
Taiteilijan omaisuudesta.

Kuntoraportti

Pinta-lika.

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Teema

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 705