Öljy kankaalle monterad på pannå, 69,5 x 100 cm, inklusive kehys 77 x 108 cm. Signerad Edvard Andersson, daterad a tergo 1951.
ALKUPERÄ:
Taiteilijan omaisuudesta.
ALKUPERÄ:
Taiteilijan omaisuudesta.
Pinta-lika.
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä osoitteeseen jonas.malmberg@auktionsverket.com.