Öljy levylle, 35 x 22 cm, inklusive kehys 46 x 34,5 cm. Signerad Edvard Andersson, a tergo ”Till Po-jälpen” 1950-tal.
ALKUPERÄ:
Taiteilijan omaisuudesta.
Ei huomautuksia.
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä osoitteeseen jonas.malmberg@auktionsverket.com.