LYIJYKYNÄSIGNERADE LITOGRAFIAPARI.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

4109982. LYIJYKYNÄSIGNERADE LITOGRAFIAPARI.

Kuvaus

Lyijykynäsignerade litografiapari St Pauls Cathedral ja Westminster Abby, J Alphege Brewer, painettu kustantajan postimerkeillä, kehyskoko 44 x 60cm.

Kuntoraportti

Ei huomatuksia.

Nimi, kuvaus ja kuntoraportti ovat konekäännöksiä. Auctionet.com -sivusto ei vastaa mahdollisista väärin tehdyistä käännöksistä. Näytä alkuperäistekstit kielellä englanti.

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Ei huomatuksia.

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 146