ANNA PALM DE ROSA. Studiossa.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

ANNA PALM DE ROSA. Studiossa.
4079547. ANNA PALM DE ROSA. Studiossa.

Kuvaus

Akvarelli, 30 x 40 cm. Rungon mitat 60 x 70 cm. Signerad Anna Palm.

ALKUPERÄ
Hankki Dagmar af Sillén (1907-2004), joka sitten periytyi nykyiselle omistajalle.

Kuntoraportti

Ei tutkittu kehyksen ulkopuolella.

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Taiteilija/muotoilija

Anna Palm de Rosa (1859–1924)

Teema

Female artists - 150 Years of Creativity

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

ALKUPERÄ

Kuntoraportti

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Taiteilija/muotoilija

Anna Palm de Rosa (1859–1924)

Teema

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 2 005