EDVARD ANDERSSON. ”Merten sinfonia”.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

4070084. EDVARD ANDERSSON. ”Merten sinfonia”.

Kuvaus

Öljy levylle, 163 x 123 cm. Signerad Edvard Andersson, a tergo daterad ca 1955.

ALKUPERÄ:
Taiteilijan omaisuudesta.

Kuntoraportti

Kehystämätön, kolahtaneet reunat, pinnan kuluminen ja maalihäviö kulmissa.

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Teema

Edvard Andersson - a modern colour explosion: Part III

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

ALKUPERÄ:
Taiteilijan omaisuudesta.

Kuntoraportti

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Teema

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 1 138