EDVARD ANDERSSON. Koostumus naisen ja puun kanssa.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

4070050. EDVARD ANDERSSON. Koostumus naisen ja puun kanssa.

Kuvaus

Öljy levylle, 119 x 150 cm. Signerad Edvard Andersson och daterad a tergo 1940-luvun alku.

ALKUPERÄ:
Taiteilijan omaisuudesta.

Kuntoraportti

Reunakumput, pinnan kuluminen, maalihäviö kulmissa. Kehystämätön.

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Teema

Edvard Andersson - a modern colour explosion: Part III

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

ALKUPERÄ:
Taiteilijan omaisuudesta.

Kuntoraportti

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Teema

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 937