HANNA PAULI. Naisen muotokuva.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

4053955. HANNA PAULI. Naisen muotokuva.

Kuvaus

Puuhiili ja pastelli paperille, 57 x 41,5 c. Rungon mitat 61 x 46 cm. Signerad Hanna Pauli och daterad Florence 1907.

Kuntoraportti

Paperi liimattu reunoista pahviin.

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Taiteilija/muotoilija

Hanna Pauli (1864–1940)

Teema

Female artists - 150 Years of Creativity

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Taiteilija/muotoilija

Hanna Pauli (1864–1940)

Teema

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 1 313