EDVARD ANDERSSON. ”Maaginen valaistus”.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

4052383. EDVARD ANDERSSON. ”Maaginen valaistus”.

Kuvaus

Öljy levylle, 58 x 38 cm, rungon mitat 70,5 x 50,5 cm. Signerad Edvard Andersson och daterad 1943.

ALKUPERÄ:
Taiteilijan omaisuudesta

NÄYTTELY:
Den Frie Udstillning, Kööpenhamina 1956, nro 215
Vikingsberg 1991, nro 40.

Kuntoraportti

Pinta-lika.

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Teema

Edvard Andersson - a modern colour explosion: Part III

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

ALKUPERÄ:
Taiteilijan omaisuudesta

NÄYTTELY:
Vikingsberg 1991, nro 40.

Kuntoraportti

Pinta-lika.

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Teema

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 413