Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?
3887175. ERNST FUCHS (1930-2015). Daavid ja Batseba.
Kuvat
Kuvaus
Ernst Fuchs (1930-2015), David ja Bathsheba, litografia, värillinen, signeerattu ja numeroitu akvarellilla, kopio 63/120, n. 39 x 27 cm, kehystetty lasin takana, kehyksellä n. 73 x 56 cm.
Kuvaus