ERNST FUCHS (1930-2015). Daavid ja Batseba.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

3887175. ERNST FUCHS (1930-2015). Daavid ja Batseba.

Kuvaus

Ernst Fuchs (1930-2015), David ja Bathsheba, litografia, värillinen, signeerattu ja numeroitu akvarellilla, kopio 63/120, n. 39 x 27 cm, kehystetty lasin takana, kehyksellä n. 73 x 56 cm.

Kuntoraportti

Ei kehystetty, tutkittu.

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Nimi, kuvaus ja kuntoraportti ovat konekäännöksiä. Auctionet.com -sivusto ei vastaa mahdollisista väärin tehdyistä käännöksistä. Näytä alkuperäistekstit kielellä saksa.

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Ei kehystetty, tutkittu.

Jälleenmyyntikorvaus

Kyllä

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 530