PÖYTÄVALAISIN, keramiikka, Italia, 1900-tal.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

3603477. PÖYTÄVALAISIN, keramiikka, Italia, 1900-tal.

Kuvaus

Pöytävalaisin, keraaminen krackelyrin jäljitelmällä. Merkitty ”M249 Italy”. Korkeus sis. ruudun n. 75 cm. Näytön halkaisija 55 cm.

Kuntoraportti

Käyttökuluma, toimii testissä, mutta toimintakuuta ei voida antaa.

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 498