MERIKUVIA 2 kpl. Monogrammimerkki. Gouacher.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

33576. MERIKUVIA 2 kpl. Monogrammimerkki. Gouacher.

Kuvaus

Laiva kovassa meressä, majakan kanssa. Sign ION. 23X35 cm, ja 3-mastoinen purjelaiva, mustekynä kannella valkoinen, kyltti AON 1917 koko 48X34 cm.

Kuntoraportti

Ei huomatuksia.

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Ei huomatuksia.

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 923