LITHOGRAPHIE, SIGNIERT. Näkymä kalliokaarin läpi merelle, naisen alaston yläpuolelle.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

294168. LITHOGRAPHIE, SIGNIERT. Näkymä kalliokaarin läpi merelle, naisen alaston yläpuolelle.

Kuvaus

vedokset, luultavasti litografiat; Jotkut elementit muistuttavat Salvador Dalin "Poèmes Secrets d'Apollinaire" -sarjaa. Esitetään tässä sinisenä gallerianauhana, kultaisella koristenauhalla, avaamaton ja kehystetty. Signeerattu ja numeroitu 159/195 paspartuussa, vesileima. Rungon mitat n. 60,5x80 cm.

Kuntoraportti

Runko näkyvästi vaurioitunut ripustimen tasolla, muuten pienempiä kohtia.

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Nimi, kuvaus ja kuntoraportti ovat konekäännöksiä. Auctionet.com -sivusto ei vastaa mahdollisista väärin tehdyistä käännöksistä. Näytä alkuperäistekstit kielellä saksa.

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Lisätiedot

Huutokauppa
HannoVerum
Esineen katselukerrat: 832