AKVERIVÄRI JA LITOGRAFIA, JAPANI.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

2376374. AKVERIVÄRI JA LITOGRAFIA, JAPANI.

Kuvaus

Akvarelli, joka kuvaa syövää kissaa. Allekirjoitettu. Kuvan mitat: noin 33,5 x 30 cm. Kehyksen mitat: noin 50 x 40 cm.
Kolmea kalastajaa kuvaava litografia. Allekirjoitettu ja päivätty 1983. Kuvan mitat: noin 39,5 x 46 cm. Kehyksen mitat: noin 64 x 56,5 cm.

Kuntoraportti

Ei huomatuksia.

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Ei huomatuksia.

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 711