HELLMUT HOHLFELD (20. JH.). vuoristomaatila.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

2194750. HELLMUT HOHLFELD (20. JH.). vuoristomaatila.

Kuvaus

Hellmut Hohlfeld (20. vuosisadalla), Berghof, öljy kankaalle, 1960/70-luku, signeerattu alhaalla oikealla, taiteilijan osoiteleima paarissa, n. 60,5 x 50,5 cm, kehyksen kanssa 80 x 69,5 cm.

Kuntoraportti

Osittain craquelure, runko pienillä lastuilla.

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Nimi, kuvaus ja kuntoraportti ovat konekäännöksiä. Auctionet.com -sivusto ei vastaa mahdollisista väärin tehdyistä käännöksistä. Näytä alkuperäistekstit kielellä saksa.

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Jälleenmyyntikorvaus

Ei

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 904