ANDERS FOGELIN. 5 st. Erilaisia tekniikoita, 4 signeerattua.
Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?
201638. ANDERS FOGELIN. 5 st. Erilaisia tekniikoita, 4 signeerattua.
Kuvat
Kuvaus
Kansio, "2 vuotta Barcelonassa", 2 litografiaa, signeerattu ja numeroitu 39/50, akvarelli liitetty etupuolelle, valokuvia.
Litografia, kirjattu, allekirjoittamaton.
Litografia, numeroitu 39/50.
Noin 21x24-64x51 cm.
Kuvaus
Litografia, numeroitu 39/50.
Noin 21x24-64x51 cm.