L'ENFER HELL LITHOGRAFIA.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

L'ENFER HELL LITHOGRAFIA.
1584399. L'ENFER HELL LITHOGRAFIA.

Kuvaus

Salvador Dali, L'Enfer / Hell Lithograph, Disin esiintyminen, L'Enfer/ Hell, signeerattu, Chante 34/34. Laulu: The Apparition of Dis, King of Hell (Lähde: Divina Comedia /Dante Alighieri/Divine Comedy) 1957-60 Puukaiverrus BFK Rives -paperille | Puupiirros paperille 33 x 26,3 cm.

Kuntoraportti

Hyvä kunto, katso kuvat.

Nimi, kuvaus ja kuntoraportti ovat konekäännöksiä. Auctionet.com -sivusto ei vastaa mahdollisista väärin tehdyistä käännöksistä. Näytä alkuperäistekstit kielellä saksa.

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!

Kuvaus

Kuntoraportti

Hyvä kunto, katso kuvat.

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 531