Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?
127297. Erä ART, 5 kpl.
Kuvat
127297. Erä ART, 5 kpl.
Kuvaus
Astrid Hofund, Akvarelli, "Ilta Björnhovdassa" Signeerattu.
Mitat 35 x 46 cm.
Folke Eriksson. Kaiverrus, "Sadonkorjuutyö" Signeerattu ja numeroitu 151/200. Mitat 20 x 26 cm.
M. Hallengren. Öljy kankaalle. "Saaristo" Mitat 47 x 65 cm.
M. Hansen. Öljy kankaalle. "Skogsparti" Signeerattu ja päivätty -68. Mitat 28 x 80 cm.
Ulla Schumacher-Percy, Litografia "Albatross". Allekirjoitettu ja numeroitu 24/170. Mitat 42,5 x 29 cm.
Mitat 35 x 46 cm.