Erä ART, 5 kpl.

Huutokauppa on päättynyt, mutta pidät ehkä seuraavista esineistä?

Kuvat

Erä ART, 5 kpl.
127297. Erä ART, 5 kpl.

Kuvaus

Astrid Hofund, Akvarelli, "Ilta Björnhovdassa" Signeerattu.
Mitat 35 x 46 cm.
Folke Eriksson. Kaiverrus, "Sadonkorjuutyö" Signeerattu ja numeroitu 151/200. Mitat 20 x 26 cm.
M. Hallengren. Öljy kankaalle. "Saaristo" Mitat 47 x 65 cm.
M. Hansen. Öljy kankaalle. "Skogsparti" Signeerattu ja päivätty -68. Mitat 28 x 80 cm.
Ulla Schumacher-Percy, Litografia "Albatross". Allekirjoitettu ja numeroitu 24/170. Mitat 42,5 x 29 cm.

Kuntoraportti

Jotain naarmua.

Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä? Tee maksuton arviointi!

Tarjouskilpailu

Ladataan…
Onko sinulla jotakin vastaavaa myytävänä?
Pyydä maksuton arvio!
127297. Erä ART, 5 kpl.

Kuvaus

Mitat 35 x 46 cm.

Kuntoraportti

Jotain naarmua.

Lisätiedot

Esineen katselukerrat: 3 422