SCHREIBTISCH, Empire, frühes 19. Jh..

465315. SCHREIBTISCH, Empire, frühes 19. Jh..

4 lådor.
Längd cirka 119 cm. Bredd 59 cm. Höjd 77 cm.

Lås saknas på 3 lådor., halva botten saknas på en låda, repor slagmärken, fanerskador.

Schlüssel fehlen.

4 lådor.

Schlüssel fehlen.

Anzahl Besucher: 1.461