DECKENLAMPE, Hans Bergström, ATELJÉ LYKTAN, Mitte 20. Jh.

461929. DECKENLAMPE, Hans Bergström, ATELJÉ LYKTAN, Mitte 20. Jh.

Ställbar höjd. 6 ljuspunkter. Längd ca 102 cm.

Slitage, märken. Omfattande fläckar och smuts. Skärmar med smärre skador.

Anzahl Besucher: 4.993