SCHRANK mit Fächern, Tanne, Jahrhundertwende.

435716. SCHRANK mit Fächern, Tanne, Jahrhundertwende.

Bredd 76 cm. Djup 49 cm. Höjd 135 cm.

Mindre skador, slitage samt maskstunget. Undersida med omfattande skador.

Auktionshaus
Anzahl Besucher: 649