WANDGESICHT, gemarkt De Beaulieu La Fayence de Paris.

431078. WANDGESICHT, gemarkt De Beaulieu La Fayence de Paris.

Provenienz Atelier von Carin Nilson. Ca. 25 x 18 cm.

Krackelyr. Schmutz.

Krackelyr. Schmutz.

Anzahl Besucher: 807