METSO UND MÄRKLIN-REX.

METSO UND MÄRKLIN-REX.
426151. METSO UND MÄRKLIN-REX.

1900-talets första hälft.

Delar sakas samt slitage.

1900-talets första hälft.

Delar sakas samt slitage.

Anzahl Besucher: 2.671