426135. ARMBAHDUHR, Dame, 18K vergoldet Stahl, Estoril, Jaques Richal, zweite Hälfte des 20. Jh..
L 982008
Diameter 33 mm med krona
Originalask medföljer.
Bruksslitage
Batteri bytt 160218
Fungerar vid katalogisering - ingen garanti lämnas på funktion.