COMIC-BÜCHER, etwa 85 Stk., Walt Disney Comics meist Donald Duck & Co., 1948-1972.

425709. COMIC-BÜCHER, etwa 85 Stk., Walt Disney Comics meist Donald Duck & Co., 1948-1972.

Mestadels nummer från 1952-1957. Ett nr Kalle Anka & Co N:r 3 nov 1948.
Medföljer diverse ej komplettera tidningar.

Samtliga med slitage, skador, klotter och namnteckningar. Ej fullt genomgånget.

Anzahl Besucher: 1.346